Biustonosze bralette – do czego je nosić?

Co prawda biustonosze powinny być przede wszystkim wygodne i dobrze podtrzymywać biust, ale dla większości Pań istotny jest także ich wygląd. Dlatego na popularności wciąż zyskują modele bralette, które swoim wyglądem przypominają nieco koronkowe topy. Jak je nosić i czy to dobry wybór dla każdej kobiety?

Jak wygląda biustonosz bralette?

Biustonosze bralette są nieusztywnione, ich zadaniem jest podkreślanie naturalnego kształtu piersi. Projektuje się je z dbałością o każdy detal, dlatego często są traktowane jako jeden z ważniejszych elementów stylizacji, który można subtelnie wyeksponować. Część tego typu biustonoszy ma ozdobne, biżuteryjne elementy, inne wyróżniają się prostym, choć jednocześnie efektownym designem. Zwykle są one zabudowane, ale poleca się je głównie posiadaczkom mniejszego biustu. Duże piersi nie będą dobrze podtrzymywane, co może powodować dyskomfort.

Do czego pasuje biustonosz bralette?

Tak naprawdę braletki można założyć do wszystkiego. Panie chętnie noszą je na co dzień, aby czuć się elegancko i zmysłowo. Jednak taka bielizna świetnie wygląda w szczególności w zestawieniu z prześwitującymi bluzkami. Modele z ozdobnym haftem na plecach można bez przeszkód zestawiać np. ze swetrami z mocno wyciętym tyłem. Ponadto braletki pasują do luźniejszych koszulek na ramiączkach, ale warto je dobierać tak, aby były zbliżone kolorystycznie do górnej części stylizacji. Uważa się, że ładne biustonosze bralette są doskonałym uzupełnieniem stroju i urozmaicają go, a przy tym dodają pewności siebie.

Be the first to comment on "Biustonosze bralette – do czego je nosić?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*